Sandalai nuo -15% iki -40% Nuo -20 % VISIEMS drabužiams

Mūsų parduotuvės istorija

17.04.2023

Viskas prasidėjo nuo to, kad prieš 12 metų ieškojome batų vyriausiajam sūnui (jauniausiajam batų dar nereikėjo – jam buvo nepilni trys mėnesiai). Mums visiškai nepatiko tai, kas tuo metu buvo parduodama Latvijos parduotuvėse. Tuo metu mažai kas žinojo apie Superfit ar Biomecanics ar kitus prekių ženklus, kuriuos šiandien savo vaikams renkasi rūpestingi tėvai, kad pirmieji žingsniai būtų sveiki ir natūralūs.

Internetu savo sūnui užsisakėme Superfit batus. Kai pamačiau juos, pagalvojau – tai patys geriausi batai pasaulyje! Bet kodėl jų vis dar nėra Latvijoje?

Per porą mėnesių mano kolegų vaikai turėjo galimybę vaikščioti su patogiais Superfit batais. Pirmoji „parduotuvė“ buvo pas mus namuose – ant rankų laikydamas jauniausią sūnų tarp dėžių kalnų ieškojau tinkamo gaminio, su juo nešiau pirkėjams mažas gražias dėžutes.

Po to atsirado ir kitų prekių ženklų. Naujas eksperimentas – ar latvių tėvai domisi kokybiška apranga? Taip!

Savo Latvijos internetinę parduotuvę atidarėme 2010 m.

Pirmąją internetinę parduotuvę atidariau pati – viena ranka laikiau

miegantį sūnų, kita – kažką keičiau ir perkelinėjau kompiuterio ekrane

(tuo metu dirbau IT srityje, bet visai kitoje srityje – neturėjau patirties su internetinėmis parduotuvėmis).

Labai gerai prisimenu visus tuos jausmus. Kaip vakar. Kad mūsų parduotuvei jau

12 metų, geriausiai matau iš savo sūnų - jie jau iš mažylių virto jaunais vyrais, iš įkvėpimo šaltinio - tikrais asistentais parduotuvėje.

Jauniausioji dukra iki šiol dažnai pozuoja su nauja striuke ar auliniais batais, tačiau kartu su mumis važiuodavo ir į parodas, ir pas gamintojus – padėjo išsirinkti naują prekės ženklą ar modelį, kuris netrukus pasirodys parduotuvėje.

 Taigi mes tęsiame – eksperimentuojame, keičiame, papildome. Kartu su vaikais, mūsų nuostabiu kolektyvu ir draugais bei klientais.

Mūsų naujas svarbus žingsnis – parduotuvės kūrimas Lietuvoje. Įkūrėme internetinę parduotuvę https://le24.lt/, kad mūsų pirkėjai Lietuvoje galėtų lengvai, greitai ir patogiai išsirinkti geriausių prekių ženklų batus ir drabužius!

Džiaugiamės matydami jus tarp mūsų klientų!Pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Facebook Twitter Email

Paskutiniai įrašai

Įkeliama...