Iki -50% batams ir drabužiams visiems sezonams

Mokėjimo būdai

Pasirinkus atitinkamą mokėjimo būdą, taikomas papildomas komisinis mokestis – 1.10-1.40 EUR

Pasirinkus atitinkamą mokėjimo būdą, taikomas papildomas komisinis mokestis – 1.40 EUR.

Apmokant AB „Liberi“ išrašytą sąskaitą.

Sąskaita su rekvizitais bus atsiųsta patvirtinus užsakymą nurodytu el. pašto adresu.

  • Mūsų parduotuvėje naudojamas 3D saugaus mokėjimo autorizavimas. Sistema buvo išbandyta ir patvirtinta „VISA“ (VbV) ir „MasterCard Secure Code“ (MSC). Autorizacijai naudojami slaptažodžiai, kuriuos naudojate, kad saugiai atliktumėte pirkimą internete. Susijusią informaciją klientai gauna iš kortelių išdavėjų. Jeigu reikia daugiau informacijos apie autorizavimą, susisiekite su kortelės išdavėju.
  • Mokėjimų priėmimas: Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo sumos nenurašome tol, kol sandoris nėra visai įvykęs. Be to, naudojame autorizaciją. Jūsų interneto banko išrašuose parodoma rezervuota pirkimo suma. Mokama suma bus deponuot tik tada, kai prekė bus paruošta ir išsiųsta. Jei dėl kokių nors priežasčių negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo, nedelsiant kreipsimės į banką dėl rezervavimo panaikinimo. Jeigu suma liks rezervuota dar kelias dienas, susisiekite su banku dėl rezervavimo panaikinimo.

Patogus apsipirkimas internetu neįvedus banko kortelės duomenų. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.paypal.com

Visi mokėjimai atliekami eurais. Valiutos keitimo kursą nustato bankas emitentas.

Įkeliama...