Iki -50% batams ir drabužiams visiems sezonams>>>

Mūsų parduotuvėje surasite

Ieškantiems geriausio savo šeimai - internetinė drabužių ir avalynės parduotuvė Le24 Lietuvoje

Visi mes siekiame kuo geriau patenkinti savo vaikų ir visos šeimos poreikius. Tai ypač aktualu rūpinantis augančiomis kojytėmis - batai vaikams yra labai svarbus aspektas siekiant, kad auganti vaiko pėda tinkamai susiformuotų, nes tai turi tiesioginės įtakos jų tolesniam gyvenimui.

Batai internetu

Visada siekiame tik paties geriausio savo šeimai ir artimiesiems. Rūpinamės ne tik vaikų ir savo vyro/žmonos gerbūviu. Tinkama nauja avalynė, kuri sukurta tam, kad tinkamai prisitaikytų prie žmogaus kojos - štai kas labai svarbu. Trinantys kojas, nepatogūs, šlampantys batai, tikrai ne pats geriausias pasirinkimas.

Batai vaikams

Internetinė drabužių ir avalynės parduotuvė Le24 Lietuvoje ne tik siūlo pačių geriausių gamintojų, tokių kaip Columbia, Superfit, Viking, Geox, Sorel, Kamik, Reima, Crocs, Primigi ir kt. produkciją, bet ir pateikia detalią informaciją apie kiekvieną produktą. Specialistai pataria augančios pėdoms naudoti tik naujus batus, nes jie individualiai prisitaiko prie vaiko pėdos ir garantuoja natūralų kojos vystymąsi.

Batai mergaitėms

Visos mažos princesės nori pasipuošti ir išsiskirti iš minios, parodydamos savo individualumą net tokiame jauname amžiuje. Parduotuvėje Le24 siūlomi batai vaikams gali pilnai patenkinti mažosios individualistės poreikius. Siūloma spalvų ir formų gausa, tik suteikite vaikui galimybę pačiam išsirinkti - mažoji princesė bus sužavėta.

Batai berniukams

Svetainėje parduodami batai internetu tikrai patiks jauniesiems padaužoms. Galima rasti atsparių smūgiams, nešlampančių, patvarių batų, kurie puikiai atlaikys visus nuotykius.

Vyriški batai

Svarbu nepamišti ir apie vyrų avalynę, kuri atitiktų vyr8 poreikius ir individualumą. Le24 siūlo kokybišką, patvarią avalynę, kuri puikiai tiks darbui ir laisvalaikiui. Batai internetu yra puikus sprendimas norint pigiau ir paprasčiau nupirkti kokybišką apavą - individualius gamintojo avalynės išmatavimus galima iš anksto pasitikrinti svetainės dydžių lentelėje. Taip visada įsigysite tinkamą dydį.

Moteriški batai

Pirkdami avalynę šeimai nepamirškite ir savęs. Prisitaikanti prie kojos avalynė, kuri puošia Jūsų pėdą yra svarbus akcentas kiekvienai savimi besirūpinančiai moteriai. Internetinė drabužių ir avalynės parduotuvė Le24 Lietuvoje siūlo patvarią lauko, kelionių avalynę, o taip pat elegantiškus, bet tuo pačiu patogius batus darbui.

Drabužiai internetu

Šeimos valdoma Le24 parduotuvė siūlo net tik patogiai apsiauti, bet ir pasirūpinti savimi nuo galvos iki kojų. Čia rasite geriausių, pasaulyje mėgstamų gamintojų Columbia, Fila, Huppa, Nike ir daugelio kitų garantuojančias šilumą bei patogumą striukes, liemenes, kelnes, džemperius, apatinį trikotažą.

Svetainėje galima ne tik rasti reikiamus batus bei drabužius, bet ir suteikiama galimybė sutaupyti pasinaudojus nuolaidomis, o taip pat pasinaudoti nemokamu siuntimu perkant už daugiau nei 50 eur.

Įkeliama...