Sandalai nuo -15% iki -40% Nuo -20 % VISIEMS drabužiams

Kaip pasirinkti basutes darželiui?

18.09.2023

Štai pagrindiniai kriterijai, kaip pasirinkti tobulas basutes darželiui:

1) Lanksčios: Lauke vaikai daug bėgioja ir juda, tačiau grupėje jie daugiau vaikštinėja, tupi, klupi, ropoja, tai visai kitokie judesiai. Minkštos basutės leidžia pėdai natūraliai judėti, sumažindamos traumų riziką.

2) Kvėpuojančios: Darželio grupės dažniausiai būna šiltos, o vaikas ten praleidžia visą dieną. Pasirinkite basutes iš natūralių medžiagų, kad kojos nekaistų.

3) Tinkamo dydžio ir pločio: Batai neturėtų būti nei per maži, nei per dideli. Rinkitės tinkamo pločio ir dydžio basutes, kad vaiko koja būtų užfiksuota ir neiščiuožtų batuose.

4) Neslidus padas: Darželiuose vengiama kiliminės dangos dėl sudėtingesnio valymo ir didėjančio alergiškų vaikų skaičiaus, todėl svarbu atkreipti dėmesį į grindų dangą darželiuose ir pasirinkti basutes neslidžiu padu.

5) Lengvai apsiaunamos ir nusiaunamos: Įvertinkite, ar vaikas galės savarankiškai apsiauti ir nusiauti basutes pats. Atkreipkite dėmesį, ar plačiai atsidaro basutės, taip pat į užsegimus, rinkitės paprasčiausius jūsų vaikui.

6) Kai kurie darželiai prašo tėvų rinktis basutes su tvirtais užkulniais ir uždaru priekiu, siekiant sumažinti traumų riziką.Pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Facebook Twitter Email

Paskutiniai įrašai

Įkeliama...