Sandalai nuo -15% iki -40% Nuo -20 % VISIEMS drabužiams

10 patarimų, kaip išsirinkti mokyklinę kuprinę

15.04.2023

Kai pradedame svarstyti, kokią kuprinę pasirinkti savo mokinukui, beveik visi prisimename žodį „ergonomika“. Juk būtent ergonomiška kuprinė bus patogi ir apsaugos vaiko nugarą nuo netinkamo krūvio pasiskirstymo. Gerai, bet realiai - ką iš tikrųjų reiškia šis žodis? Ir į ką dar reikia atkreipti dėmesį renkantis kuprinę (iš esmės, net svarbu - ar tai pirmoji ar vėlesnė kuprinė)?

 1. Kuprinės svoris - kuo lengvesnė, tuo geriau. Specialistai rekomenduoja, kad kuprinės svoris kartu su visu jos turiniu neviršytų 10-15% vaiko svorio.
 2. Dirželiai - S formos, platus, minkštas, reguliuojamas. Idealiai, jei taip pat yra papildomi dirželiai krūtinės ir juosmens srityje - jie padeda lygiomis dalimis paskirstyti svorį ir atpalaiduoja pečius ir kaklą.
 3. Galinė dalis (nugarėlė) taip pat minkšta, su patogia užpildu juosmens srityje.
 4. Šviesą atspindintys elementai - turbūt nereikia paaiškinimo, kam jie reikalingi ant kuprinės?
 5. Kišenės ir skyriai - pasirūpinkite, kad viskas kuprinėje būtų patogiai susidedama, ne tik dėl „erdvės“ organizavimo, bet ir kad lygiai ir stabiliai paskirstyti svorį.
 6. Kokybė ir atsparumas dilimui - žinoma, sunku įvertinti akimis, bet akivaizdūs trūkumai (plona medžiaga, prastos kokybės siūlai, silpni užsegimai) bus matomi. Renkantis kaip papildomą saugumo garantą pasirinkite patikrintus prekių ženklus ir parduotuves, kuriose juos galima nusipirkti.
 7. Užsegimai - patogūs, paprasti, tvirti. Tai nėra vieta mokytis kantrybės ir jautrumo.
 8. Ar lengva valyti? Neturėkime iliuzijų - net gražiausia kuprinė kartais bus palikta ant grindų koridoriuje ar mokyklos kieme. Įsitikinkite, kad medžiaga lengvai valoma kempine.
 9. Kas patinka jūsų vaikui - dinozaurai, fėjos ar minimalistinis stilius?
 10. Atsparumas prieš gamtos kaprizus. Kad lietus ir sniegas nepasiektų knygų ir daiktų.
 11. Bonusas: Leiskite vaikui pasirinkti patiems (Patarimas: leiskite jam pasirinkti iš jūsų iš anksto parinktų variantų. Paprasčiausia atsirinkti kelis variantus iš anksto internetu).

Žinoma, ateis metas, kai visi šie argumentai bus pakeisti į: "Norėčiau juodos Nike kuprinės!" (čia gali būti ir kitas prekės ženklas).

Leiskite mokykliniams metams būti džiuginančiais ir nepamirštamais kiekvienam vaikui!

LE24.LTPasidalinti socialiniuose tinkluose!

Facebook Twitter Email

Paskutiniai įrašai

Įkeliama...