Biomecanics batai

Ispanų batų gamintojas Biomecanics, bendradarbiaudamas su Valensijos Biomechanikos institutu ir Ispanijos Vaikų Pediatrijos asociacija kuria batus, kurie yra pritaikyti nuolat augančių kojyčių poreikiams. Visi, savo vaikų gerove besirūpinantys tėvai turėtų atsakingai rinkti avalynę savo atžaloms, nes tai turi įtakos jų tolimesniam teisingam vystymuisi.

Batai vaikams

Internetinė drabužių ir avalynės parduotuvė Le24 Lietuvoje siūlo didelį Biomecanics batų pasirinkimą, priklausomai nuo vaiko poreikių atskirose vystymosi etapuose. Gamintojas skyrė daug dėmesio vaiko pėdos formos vystymuisi, atsižvelgdamas į augimo tempus ir kitus aspektus. Taip buvo pagaminti batai, kurie prisitaiko prie kiekvieno vaiko pėdos augimo tempo.

Norintiems išrinkti tinkamus batus savo mažyliui, svarbu atsižvelgti į įvairius vaikščiojimo raidos etapų apibrėžimus.

Batų gamybos technologijos

Biomecanics batai gaminami pagal dvi technologijas:

  • Biotageo - skirti ropojantiems ir žengiantiems pirmuosius žingsnius (9-24 mėn. amžiaus).
  • Šioje raidos stadijoje vaikas susipažįsta su aplinkiniu pasauliu vaikščiodamas basomis.
  • Biotageo technologija suteikia galimybę avėti batus, kurie užtikrina reikalingą saugumą neprarandant būtinų pojūčių dirgiklių;
  • Bioevolution - eisenos raidos stadijoje padidėja vaiko fizinis aktyvumas. (1,5 - 4 metai ir 5-8 metai).
  • Tam skirta avalynė atlaiko intensyvų dėvėjimą bei suteikia judėjimo laisvę.

Gamintojai primena, jog labai svarbu, kad avalynė prisitaikytų prie individualios vaiko kojos, todėl “paveldėti” batai padės sutaupyti, tačiau pakenks mažylio pėdos vystymuisi. Pasirinkus netinkamą avalynę, vaiko koja deformuojasi, o tai turės pasekmių suaugusiojo gyvenime. Moteriški batai, taip pat kaip ir vyriški batai turi būti patogūs, pilnai prisitaikantys prie individualių asmens poreikių.

TRIALINE web solutions