Kas yra „Gore-Tex“

ILGĄ LAIKĄ NEPRALEIDŽIA DRĖGMĖS

Membraninė medžiaga „Gore-Tex“ yra iš mikro porų sudaryta struktūra, kiekviename kvadratiniame centimetre – daugiau nei 1,4 miljardo mikroskopinių porų. Tos poros yra 20 000 kartų mažesnės nei vandens lašas, todėl vanduo negali patekti pro membraną.

Visi pagal „Gore-Tex“ technologiją pagaminti bateliai teikia ilgalaikę apsaugą nuo vandens.

KVĖPUOJA

Membranos poros yra 700 kartų didesnės už vandens garų molekulę, todėl prakaitas ir šiluma iš vidaus gali patekti į išorę, nors tuo pat metu avalynė apsaugo nuo vandens.

Kojos nešus, nes išliks sausos ir Jūs jausitės patogiai bet kokiomis sąlygomis.

Svarbiausios pagal „Gore-Tex“ technologiją pagamintos avalynės savybės:

Membrana „Gore-Tex“ yra praktiška: nebus blogo poveikio, jei valant bus naudojamos paprasčiausios valymo priemonės. Galite naudoti kremus, purškalus arba impregnantus ir būti tikri, kad gaminys, pagamintas pagal technologiją „Gore-Tex“, išlaikys savybes ir estetinę išvaizdą.Trijų matmenų (WMS) sistema

Vaiko kojytės dažniausiai formuojasi per ilgesnį laiką, taip pat vaiko fizinio skausmo jutimas yra kitoks. Vaikas gali ilgą laiką nesuvokti, kad bateliai per maži arba keliais numeriais per dideli.
Vaiko kojytė auga greitai, gali reikėti net 3 skirtingų dydžių avalynės per metus. Todėl būtina kas 2-3 mėnesius išmatuoti vaiko kojytę.Vaiko kojytės dažniausiai formuojasi per ilgesnį laiką, taip pat vaiko fizinio skausmo jutimas yra kitoks. Vaikas gali ilgą laiką nesuvokti, kad bateliai per maži arba keliais numeriais per dideli.
Kad galėtų gerai judėti, vaiko kojytė batelyje turi būti laisva, likę erdvės iš kraštų ir priekyje, kad kojytė nesiremtų į batelį. Trijų matmenų (P, V, S) sistema reiškia, kad parenkami batai, kuriuose yra erdvės kulkšniai ir pirštams. Pėda dar galės augti iki 10 mm į ilgį. Tinkamai parinkus dydį, vaiko kojytė gerai vystysis. Vienodų kojų nėra, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į nurodytą dydį ir bato didumą. Tinkamas dydis lems, ar batai bus patogūs ir ilgai nešiosite.


Yra trys matmenys – WMS:

W - platus;
M - vidutinis;
S - siauras.

Avalynė, kuriai taikoma trijų matmenų WMS sistema, garantuotai bus pagaminta kokybiškai.

TRIALINE web solutions